Połącz się z nami

Zdrowie i uroda

Obfite miesiączki – czy Perły Księżniczki mogą pomóc?

Perły Księżniczki to ziołowe tampony, które mają szerokie zastosowanie w dolegliwościach intymnych kobiet.

Ich zaletą jest dostępność bez recepty a także naturalny skład i bezpieczeństwo stosowania. Po Perły Księżniczki powinny sięgnąć kobiety zmagające się z nadmiernie obfitymi miesiączkami, w celu zmniejszenia krwawienia w przyszłości. Jak to działa i skąd się biorą zbyt obfite miesiączki?

Nadmiernie obfite miesiączki

Szacuje się, że problem ten dotyczy nawet 30% kobiet. U niektórych z nich występuje przez długi okres czasu, u innych jako dolegliwość o charakterze przejściowym. Najczęściej powodem zbyt obfitych miesiączek są mięśniaki macicy, nieprawidłowości w budowie anatomicznej, adenomiza (rodzaj endometriozy) a także zaburzenia krzepliwości krwi. niestety u wielu kobiet nie udaje się ustalić jednoznacznej przyczyny zbyt obfitych miesiączek. Do pogłębionej diagnostyki powinny skłaniać nieprawidłowe wyniki morfologii krwi – obniżenie poziomu hemoglobiny i ferrytyny.

Leczenie

Leczenie obfitych miesiaczek zalezy od przyczyny, która je powoduje. Najczęściej wiąże się z koniecznością przyjmowania leków hormonalnych czy też leków antyfibrynolitycznych. Kobiety mogą także sięgać po rozwiązania spoza farmakologii, by wyeliminować tę dolegliwość.

Warto skorzystać z Pereł Księżniczki. Te ziołowe globulki mają bardzo szerokie zastosowanie wspierające leczenie chorób kobiecych. Ich fundamentalną funkcja jest eliminacja wszystkich patogenów bytujących w środowisku pochwy. Perły Księżniczki bardzo dobrze usuwają wszelkie bakterie, wirusy i grzyby a co za tym idzie, wspierają zdrowie intymne kobiet. W przypadku nadmiernie obfitych miesiączek są pomocne szczególnie w tych przypadkach, w których nie udało się ustalić jednoznacznej przyczyny krwawienia. Pamiętajmy jednak, że Perły Księżniczki nie są zamiennikiem leku i nie zastępują leczenia.

Gdzie kupić?

Perły Księżniczki ze względu na swoją popularność stały się produktem masowo podrabianym. Z tego powodu należy kupować u autoryzowanych przedstawicieli znanych marek, na przykład u e-fohow.pl.

Continue Reading
Możesz również lubić
Kliknij aby dodać komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kategorii Zdrowie i uroda

O nas kilka słów więcej

Portal ETIO został stworzony z myślą o naszych czytelnikach.

Zamieszczamy najciekawsze informacje i artykuły na różne tematy. Zapraszamy do przeglądania naszych felietonów i czytania artykułów.

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Popularne

Do góry