Połącz się z nami

Zakupy

Cybuchy do shishy i ich rodzaje

Jeśli jesteś fanem fajek wodnych czy tak zwanych shish, to na pewno wiesz, że posiadają one wiele wymiennych części. Jedną z takich części są oczywiście cybuchy do shishy.

Czym są cybuchy do shishy?

Jest to jedna z części, które można rozkręcić, wymyć czy chociażby wymienić. To jest dokładnie ta część shishy, do której nabijany jest tytoń lub inne aromaty. Często mogą one być częściami, które łączą ustnik z główką shishy. To wszystko zależy od tego, jaki rodzaj cybucha jest potrzebny – https://shishasklep.pl/pol_m_Cybuchy-do-shishy-1314.html.

Jak dobrać odpowiednie cybuchy do shishy?

Na świecie wyróżnia się kilka rodzajów cybuchów do shishy. Wszystko zależy od tego jaki jest to kształt. Pierwszym cybuchem jest typ Vortex – te cybuchy są przeznaczone do cieknącej melasy. Obecnie dość często są używane do kamyczków. Czym się wyróżniają? Mają specjalny stożek, którego zadaniem jest utrzymanie tego płynu czy soku z tytoniu, aby nie ciekł niżej do fajki.

Kolejnym cybuchem do shishy jest Phunnel. Są chyba najbardziej popularnej, ponieważ osoby początkujące najczęściej decydują się na zakup właśnie tych cybuchów. Te modele są proste, posiadają jeden otworów. Są bardzo łatwe do czyszczenia. W tym rodzaju cybucha można palić mokry tytoń lub kamyczki. Czyli idealnie nadaje się dla osób, które palą shishę jedynie okazjonalnie.

Ostatnim rodzajem cybucha do shishy jest Masta. Tutaj wygląd tego modelu jest bardzo podobny do modelu Phunnel, jednak zamiast jednego otworu jest podzielony czasami na 4, 5 lub 6 otworów. Lubują się w nim fani fajek wodnych, ponieważ można palić w nich własne mieszanki. Zatem jeśli jesteś fanem i entuzjastą różnych możliwości, to zachęcamy do spróbowania. W naszym sklepie mamy dostępne różne modele oraz dodatki.

Jak dobrać cybuchy do shishy?

Tak naprawdę to żadna filozofia. Cybuchy do shishy nie są drogie, to koszt maksymalnie kilkudziesięciu złotych, a można też trafić na fajne i dobre promocje. Jednak trzeba pamiętać, że różne materiały wykonania oraz różne rodzaje mogą mieć inne ceny. Obecnie dość popularne są cybuchy do shishy silikonowe, które są ciut droższe, jednak starczają na długo i są po prostu ładne. Aby dobrać odpowiednio cybuchy do shishy należy zwrócić uwagę na średnicę otworu podstawy. To to miejsce, gdzie łączy się korpus shishy. Do tego właśnie należy dopasować cybuch – w zależności od otworoku. Warto też zwrócić uwagę na inne aspekty techniczne. Np. jeśli głębokość cybucha będzie dość duża, to możemy mieć problem z odpowiednim rozpaleniem i nadaniem temperatury, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z shishą.

Continue Reading
Możesz również lubić
Kliknij aby dodać komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kategorii Zakupy

O nas kilka słów więcej

Portal ETIO został stworzony z myślą o naszych czytelnikach.

Zamieszczamy najciekawsze informacje i artykuły na różne tematy. Zapraszamy do przeglądania naszych felietonów i czytania artykułów.

Kalendarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Popularne

Do góry