Połącz się z nami

Dziecko

Czy korepetycje online są dobrą opcją dla Twoich dzieci?

Podczas gdy rewolucja szkolnictwa publicznego wywołana rewolucją przemysłową przyniosła światu wiele dobrego, nie każde dziecko jest przystosowane do tego środowiska.
Jeśli jesteś rodzicem, który nie jest zadowolony z oferty szkoły w zakresie miejsca zamieszkania, nigdy nie miałeś zbyt wielu możliwości.
Z jednej strony jest to edukacja domowa, która jest przystępna cenowo, ale niezwykle czasochłonna, jeśli prowadzisz ją samemu jako rodzic. Alternatywnie możesz zatrudnić jednego lub kilku profesjonalnych korepetytorów, ale może to być zbyt drogie.
Istnieje również czysta edukacja online, gdzie samodzielność jest możliwa, ale to może nie mieć interaktywnego ludzkiego dotyku.

Pomocna dłoń

Teraz mamy czwartą opcję: nauczanie przez internet. Kluczową różnicą jest to, że na drugim końcu interakcji siedzi żywy człowiek, który może nauczyć się rozumieć specyficzne potrzeby i problemy dziecka.
Przyjrzyjmy się więc różnym korzyściom, jakie korepetycje internetowe mogą przynieść twoim dzieciom.

Bezpieczne środowisko

Szkoły gminne mogą być miejscem zastraszania wielu dzieci, a w niektórych przypadkach miejscem realnego zagrożenia. W niektórych częściach świata w szkołach nasila się zjawisko nękania i cybernękania. W niektórych częściach kraju istnieje niewielka, ale realna szansa, że Twoje dziecko będzie mogło wziąć udział w szkolnych strzelaninach. Dojazd z i do domu jest również niebezpieczny.
Nauczanie online w dużym stopniu ogranicza lub eliminuje te zagrożenia. Z drugiej strony, szkoły są ważne dla interakcji społecznych, ale zawsze można zarządzać i ustalać terminy zabawy z innymi dziećmi poza formalną szkołą. Nauczanie online daje Ci również kontrolę nad typami dzieci, z którymi Twoje dziecko będzie miało styczność.

Zobacz również:  Pomóż swojemu dziecku mieć jasną przyszłość!

Niestandardowa jakość

Kiedy zapisujesz dziecko do szkoły, nie masz wielkiego wpływu na jakość pracy poszczególnych nauczycieli. Kiedy korzystasz z usług korepetytora online, często decydujesz, na których opiekunów narażone są Twoje dzieci. Na przykład, istnieje witryna, która oferuje korepetytorów online w języku angielskim.
Możesz przeglądać profile każdego nauczyciela przed podjęciem decyzji o tym, kto ma wykonywać daną pracę. W szkole musisz zaufać umiejętnościom komisji rekrutacyjnej.

Widok z perspektywy

Kiedy Twoje dziecko ma problemy w szkole, może minąć miesiąc, zanim usłyszysz o tym cokolwiek. Nauczanie online i technologia komputerowa często pozwalają na oglądanie na żywo relacji z osiągnięć dziecka, a nawet przeglądanie nagrań z jego pracy.
Dostęp do tych informacji oznacza, że można szybko interweniować, zanim drobne trudności staną się poważnym problemem.

Czas trwania

Uwolnienie siebie i swoich dzieci od szkolnego harmonogramu rocznego oznacza o wiele większą swobodę w planowaniu życia. Jeśli chcesz wyjechać do pracy lub na wakacje, nie musisz zostawiać swoich dzieci w domu ani przerywać im nauki. Tak długo, jak istnieje połączenie z Internetem, mogą je utrzymywać.

Zobacz również:  Dziecięce pasje – motory crossowe dla dzieci

Indywidualna uwaga

Każde dziecko jest inne. Niektóre dzieci prześcigają się w swoich rówieśnikach i w końcu są znudzone i bezkonfliktowe. Inni zmagają się nieco z tym problemem i mogą być sfrustrowani i zdemotywowani. Korzystanie z korepetytorów online oznacza, że Twoje dziecko może pracować w tempie, w jakim jest w stanie sobie poradzić, niezależnie od tego, jakie to będzie.

Odważny Nowy Świat

To wspaniały czas, aby być rodzicem dzięki narzędziom, które są teraz dostępne. Nauczanie przez Internet jest tylko jednym z wielu aspektów rewolucji edukacyjnej, która pomoże zapewnić przyszłość naszym dzieciom.
Podsumowując, oto główne punkty, które należy wziąć pod uwagę, gdy chodzi o korepetytorów online:

  • To jest bezpieczniejsze.
  • Kontrolujesz jakość.
  • Edukacja Twojego dziecka jest przejrzysta.
  • Większa kontrola nad rozkładami zajęć
  • Dbasz o indywidualną uwagę

Czy korepetycje online są dla Ciebie odpowiednie? Miejmy nadzieję, że masz teraz wystarczająco dużo powodów, aby podjąć decyzję.

Continue Reading
Możesz również lubić
Kliknij aby dodać komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kategorii Dziecko

O nas kilka słów więcej

Portal ETIO został stworzony z myślą o naszych czytelnikach.

Zamieszczamy najciekawsze informacje i artykuły na różne tematy. Zapraszamy do przeglądania naszych felietonów i czytania artykułów.

Kalendarz

sierpień 2022
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Popularne

Do góry