Połącz się z nami

Dom i ogród

Najlepsza lodówka dla Twojej kuchni 

Czy jest Ci potrzebna nowa ? Jeśli tak, to przed Tobą naprawdę trudny wybór. Obecnie najbardziej popularnym modelem jest lodówka wolnostojąca. Wybór jest ogromny, co chwilę pojawiają się nowe modele, posiadające różne, innowacyjne funkcje. Choć lodówki służą przede wszystkim do przechowywania żywności, obecnie produkowane lodówki mogą nam zaproponować wiele więcej.

Na jakie funkcje lodówek zwrócić uwagę?

Lodówka w dzisiejszych czasach na pewno powinna być energooszczędna. Ze względu na nasz portfel, ale i troskę o środowisko. Kupując lodówkę, należy zwrócić uwagę na jej klasę energetyczną. Niskie zużycie prądu zapewnia nam większą wydajność, w niższej cenie. Im wyższa klasa energetyczna, tym niższe jest zużycie prądu przez lodówkę. W przypadku tego konkretnego sprzętu to bardzo ważne, ponieważ lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów agd, które są w całym domu i muszą być podłączone do prądu przez całą dobę. Większe zużycie prądu to również wyższe rachunki na koniec każdego miesiąca, warto więc zainwestować w lodówkę, która zapewni nam niskie roczne zużycie energii

Nowoczesne lodówki mają funkcję chłodzenia napojów. To na pewno przydatne, ponieważ możemy na przykład schłodzić nasze ulubione wino i nalać je prosto z lodówki. Ma wtedy idealną temperaturę, nie musimy nawet wyjmować butelki z środka. Ważną opcją jest także no frost. Dzięki niej lodówka działa dużo sprawniej i co najważniejsze – nie zamarza i nie musimy jej odmrażać. Kto pamięta stare lodówki, ten wie, jak męczący jest to obowiązek.

Nowoczesna lodówka wolnostojąca

Ciekawą opcją jest również neutralizator zapachów. Dzięki niemu, niezależnie od tego co mamy w lodówce, zapachy nie będą się po niej rozprzestrzeniać. Nowe lodówki mają również alarm otwartych drzwi. To świetne dla zapominalskich. Niedomknięte dłużej drzwi mogą sprawić, że narobimy sobie prawdziwych kłopotów. Wybierając lodówkę można również natrafić na takie, która stworzy nam kostki lodu. Ważną kwestią jest również możliwość regulacji wysokości półek, dzięki której łatwiej jest zorganizować przestrzeń w lodówce. To zapewnia wygodę użytkowania. Warto zaznaczyć, że poziom hałasu w nowych lodówkach został zminimalizowany właściwie do zera. W lodówkach możliwe jest także zdalne sterowanie, szybkie zamrażanie, szybkie chłodzenie i wiele innych. Rodzaje lodówek są tak różne i ciekawe, że można je dopasować do każdej kuchni.

Najlepsze lodówki wolnostojące

Jeśli musimy wybrać lodówkę, warto również przemyśleć, czy potrzebna nam jest również zamrażarka. Obecnie kupuje się raczej chłodziarko zamrażarki. Na pewno w wyborze warto zainwestować w lodówkę z wysoką klasą energetyczną. Najważniejsze jest, by wszystko dopasować do swoich potrzeb. Dostępne są zarówno małe lodówki wolnostojące, jak i duże lodówki wolnostojące. Należy również zwrócić uwagę na kierunek otwierania drzwi – może to być dwudrzwiowa lodówka, ale i trzydrzwiowe side.

Continue Reading
Możesz również lubić
Kliknij aby dodać komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kategorii Dom i ogród

O nas kilka słów więcej

Portal ETIO został stworzony z myślą o naszych czytelnikach.

Zamieszczamy najciekawsze informacje i artykuły na różne tematy. Zapraszamy do przeglądania naszych felietonów i czytania artykułów.

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Popularne

Do góry