Połącz się z nami

Dom i ogród

Jakie cechy ma mata antypoślizgowa PVC?

Maty antypoślizgowe PVC są stosowane w wielu przemysłowych zakładach. Sprawdzają się w magazynach, przy liniach montażowych i produkcyjnych. Poza tym, możemy je wykorzystać nawet w sklepach, bankach, kawiarniach, hotelach i recepcjach. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że są często wybierane przez klientów. Sprawdźmy, jakie cechy ma mata antypoślizgowa i dlaczego warto ją wybrać.

Niezawodna mata antypoślizgowa

Produkt został wykonany z włókien gumowych związanych poliuretanem. Odpowiedni materiał i kształt sprawiają, że mata antypoślizgowa zwiększa współczynnik tarcia między podłożem a daną osobą, produktem lub przedmiotem. W efekcie potrzeba dużej siły, aby przemieścić obiekt. Atutem jest to, że możemy zapobiec upadkom i poślizgom w wielu miejscach. Co jeszcze warto docenić? Maty pozwalają zmniejszyć zapotrzebowania na dodatkowe rozwiązania mocujące produkty, np. pasy transportowe. Mniejsza liczba takich produktów zapewnia sprawniejszy transport, załadunek lub wyładunek. Nie bez znaczenia jest fakt, że mata antypoślizgowa cechuje się wysoką porowatością. Jest odporna na wszelkie zanieczyszczenia i daje wygodę użytkownikom. Ogromnym uznaniem cieszą się maty modułowe o specjalnym kształcie.

Maty modułowe

Maty modułowe antypoślizgowe bazują na ciekawym kształcie. Mają specjalne wypustki i wcięcia, dzięki czemu łatwo je ze sobą połączymy, pokrywając dowolne powierzchnie. Pamiętajmy o tym, że maty tego typu sprawnie dostosujemy do zmieniających się warunków pracy. W każdej chwili je rozmontujemy i schowamy.

Wszelkie maty antypoślizgowe są tworzone zgodnie z normami, które obowiązują na terenie UE. Te normy wskazują, jakie standardy jakościowe muszą zostać spełnione podczas produkcji. Każdy klient doceni fakt, że maty PVC są objęte gwarancją producenta. Doskonała jakość i atrakcyjna cena to zachęta do zakupu mat antypoślizgowych. Są one na szeroką skalę wykorzystywane w przestrzeniach magazynowych, w sklepach, restauracjach i innych miejscach. Można liczyć na odporność i wytrzymałość tych produktów.

Gdzie znajdziemy solidne maty antypoślizgowe? Okazuje się, że mata antypoślizgowa w różnych wersjach jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Szeroka oferta czeka na nas w internetowym sklepie. Nie trzeba martwić się długotrwałymi zakupami, gdyż wszystko wykonamy bez opuszczania firmy lub domu. Nowoczesne maty antypoślizgowe już od dłuższego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Continue Reading
Możesz również lubić
Kliknij aby dodać komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kategorii Dom i ogród

O nas kilka słów więcej

Portal ETIO został stworzony z myślą o naszych czytelnikach.

Zamieszczamy najciekawsze informacje i artykuły na różne tematy. Zapraszamy do przeglądania naszych felietonów i czytania artykułów.

Kalendarz

listopad 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Popularne

Do góry