Połącz się z nami

Zdrowie i uroda

Masz problem ginekologiczny natury estetycznej? Dowiedz się więcej o nowoczesnej ginekologii estetycznej!

Zmiany w obrębie narządów płciowych nie są przyjemne i potrafią bardzo obniżyć jakość życia. Najczęściej doświadczają tego kobiety po porodach oraz w okresie menopauzy, jednak niezależnie od wieku i doświadczanych dolegliwości, ginekologia estetyczna skutecznie może te problemy rozwiązać.

Dla kogo jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to dział medycyny, który koncentruje się na kobiecych narządach płciowych. Zabiegi mają na celu zarówno poprawić wygląd okolic intymnych, jak i przywrócić wysoką jakość życia seksualnego. Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella swoją ofertę kieruje przede wszystkim do kobiet, które mają problem z nietrzymaniem moczu, doświadczają różnych dysfunkcji seksualnych albo suchości pochwy, walczą z zespołem rozluźnienia pochwy po porodach. Ginekologia estetyczna pomaga także pozbyć się blizn po nacięciach krocza albo cesarce.

Nie każda kobieta kwalifikuje się do zabiegów, dlatego przed zabiegiem zawsze przeprowadzana jest konsultacja ginekologiczna, a pacjentka musi wykonać odpowiednie badania – pozwala to uniknąć groźnych powikłań i ułatwia wybór najlepszej dostępnej metody leczenia.

Z jakich zabiegów można korzystać?

Popularnym rozwiązaniem w ginekologii estetycznej są zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Osocze pozyskuje się z krwi pacjentki i następnie wprowadza do tkanek wymagających rewitalizacji. Zabieg trwa około pół godziny, a pacjentka otrzymuje znieczulenie miejscowe. Osocze pobudza regenerację skóry i błon śluzowych, zwiększa unerwienie miejsc intymnych oraz poprawia nawilżenie pochwy.

Do modelowania warg sromowych i ujędrniania skóry okolic intymnych wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który wypełnia tkanki oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny, można też z pomocą tego składnika zwiększyć wrażliwość punktu G, wstrzykując go w przednią ścianę pochwy.

Jeszcze innym zabiegiem jest Sectum. Polega on na ogrzewaniu tkanek falami radiowymi wysokiej częstotliwości, co pomaga między innymi na ścieńczenie pochwy, atrofię pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu, rozluźnienie pochwy. Kondycję stref intymnych da się też poprawić laserem – zabiegi laserowe stymulują namnażanie włókien kolagenowych, co przekłada się na większą elastyczność skóry oraz lepsze ukrwienie i nawilżenie.

Continue Reading
Możesz również lubić
Kliknij aby dodać komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kategorii Zdrowie i uroda

O nas kilka słów więcej

Portal ETIO został stworzony z myślą o naszych czytelnikach.

Zamieszczamy najciekawsze informacje i artykuły na różne tematy. Zapraszamy do przeglądania naszych felietonów i czytania artykułów.

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Popularne

Do góry